Hakkımızda


Aziz Boru yılların getirdiği tecrübe ile kurulmuş, bünyesinde uzman mühendislerin bulunduğu, tarımsal çözümler üreten vizyonlu bir firmadır. Çözüm sürecine teknolojik bir yaklaşım ile destek olmaktadır. Oldukça etkili ve kullanışlı olan yağmurlu sulama sistemlerine yeni bir bakış açısı kazandırmış, alüminyum sistemler geliştirerek; dayanıklı, sağlıklı ve uzun ömürlü sulama sistemini tarım sektörüne kazandırmıştır.
Vizyon
Aziz Boru sürekli araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla dinamik kalmayı ilke edinmiştir. Ürün satışından, dağıtımına, geliştirme aşamasından ve pazarlamasına kadar alanlarda hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermez ve işini en iyi şekilde yapar. Çözüm odaklı takım çalışması mantığıyla çalışanlarıyla ortak hareket eder ve üretimde istikrarı esas alır. Bu ilkeler doğrultusunda sürekli gelişen yapısı ile kusursuz hizmet sunar.
Misyon
Edindiği ilkeler ve çalışma şekli ile tarım sektörüne devamlı katkıda bulunmak ve yeni teknolojiler geliştirmektir. Gelecek nesiller için daha sağlıklı, geri dönüştürülebilen ve israftan uzak bir dünya, temiz bir ortam bırakmak hedefidir. Bu hedef doğrultusunda tarım sektöründe yenilikçi, teknolojiyi takip eden girişimlerde bulunmaktadır.